3D Güven Şikayetleri

(26 şikayet)
Madame Coco

Madame Coco sitesinden hiçbir kartla alışveriş yapamıyorum. 3D Secure kabul etmiyormuş sitenin kendi güvenliği var dediler. Banka da 3D'yi iptal etmiyor. Bu nasıl saçmalık anlamadım. Sitenin başka ödeme şekli d…

14 Mart
Yapı Kredi Bankası

Kartımdan 535 TL harcama yapıldı. Bana hiçbir şekilde 3D şifresi gelmediği halde harcamayı benim 3D kullanarak yaptığımı söylüyorlar.

28 Ocak
Playstore.com

Google Play kartımı kabul etmiyor son zamanlarda çok ciddi anlamda bozdu kendini 3D security li kart kabul etmiyormuş ne saçmalık bu ya sanki hırsızda kartta güvenlik artınca yani 3D security (Ziraat genç bank)…

25 Kasım 2017
DeFacto

DeFacto 3D yani parola istemeden hesabımdan parayı çekti. İşlemi iptal de edemedim. Alışverişin iptalini istiyorum. Böyle güvenlik önlemi olmayan firmaya kredi kartı bilgilerimi veremem.

17 Kasım 2017

Metin'in Teşekkür Mesajı

Olumsuz yanıtlardan sonra, artık ümidimi kesmişken Kurumunuza yakışır şekilde vaadinizi ve talebimi yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim.
01 Nisan 2017
Armaganoyuncak.com

Kredi kartı ile ödeme yapmaya çalıştığımda sürekli güvenlik uyarısı aldım. 3D security ile almaya çalıştığımda kart şifremi istedi ve Armaganoyuncak.com 'u tam 3 kez aradım,yardımcı olamadılar.

24 Şubat 2017
Madame Coco

Geçen gün internet sitenizden alışveriş yaptım 3D sistemine de yönlendirmedi, sanırım sizde yok. Bugün kartımdan 300 dolarlık alışveriş yapıldığını gördüm. Site güvenliği sorgulanmalı.

08 Şubat 2017
Bilet.com

Bilet.com'dan bilet almak istediğim bir dünya bilgi ve seçimi yaptıktan sonra kart bilgilerimi yazdım fakat işlem sonucu bana İngilizce "bir şeyler ters gitti" gibi bir uyarı verdi. 3D sistemi olmayan güvenliks…

25 Ocak 2017
Hepsiburada

l. Locker Opel insignia 3D havuzlu paspas siparişi verdim gelen ürün farklı çıktı. İade ettim, kargoyu teslim aldılar ama hala bir cevap yok ürün var mı gönderilecek mi veya para iadesi mi yapılacak bilgi veren…

10 Ocak 2017
Teknosa

Babamın kredi kartından 24/11/2016 tarihinde Teknosa sanal postan alışveriş yapılmış bizden ne 3D şifresi istendi ne de başka bir şey istendi güvenliği yok telefonla ulaşamıyoruz mail attık bekle cevap verecek.

21 Aralık 2016
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları