27 Kasım 2015
Yorum Yap
#4283928

3C1B Telekomünikasyon ve İnternet Hizmetleri San. Kullanıcıyı Yanlış Yönlendirme!

2 günüdür beni bu numaradan arıyorlar. 0850 455 ** **'Dr. BTK'dan bu numarayı sorgulattığımda 3c1b firması çıkıyor. Bana Superonline veya TTNET gibi birçok firmanın sunumu yaptı ve taahhüdümün 20 sinde bittiğini ve bu seçeneklerden birine geçmezsem sözleşmesiz kullanımdan ceza ödeyebileceğimi söyledi. Daha sonra Superonline avantajı diğerlerinde aşırı derece avantajlı sunmasından onu seçtim.


Birazdan sizi arayacaklar onay verin dedi. Bende abonesi olduğum TTNET'i aradım sözleşmemin 2015 7. aya kadar sürdüğünü iptal durumunda cayma ödeyeceğimi ilettiler. Tekrar aradıklarında onaylamadığımı söyledim. Neden dediler Türk Telekom'u aradım dememle telefonu kapatmaları bir oldu sizde bilin.

Fatih Fatih 323 Okunma

Cevaplar

  • 3C1B Telekomünikasyon ve İnternet Hizmetleri San. Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sayın Fatih Bey, Öncelikle başınıza gelen bu nahoş durumdan dolayı 3C1B TELEKOM’dan hizmet almakta olan ABONE adına sizden özür diler, yaşanan durumu gündeme getirmenizden ve başka kişilerin bundan kötü etkilenmemesi için gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı da ayrıca teşekkür ederiz. Uygun görmeniz durumunda; firmamızın [email protected] adresine konu kısmında “sikayetvar.com 4283928” ve içeriğinde arayan numara ve arandığınız numaranızın bilgisini yazarak e-posta göndermenizi rica ediyoruz. E-Postanız tarafımıza ulaştıktan sonra numarayı kullanan Abone ile ilgili gerekli aksiyonlar gerçekleştirilerek, sonuç hakkında tarafınıza ayrıca e-posta ile bilgi verilecektir. Saygılarımızla 3C1B TELEKOM

Ziyaretçi Yorumları