3 Aylık Samsung Makinem 2. Kez Servisi Gitti.

Tolga E. |

3 ay önce almış olduğumuz Samsung Marka bulaşık makinesi, 2 kez servis görüyor. Bu servisinde de 1 hafta serviste kalmak üzere alıp götürdüler cihazı. Sizce bu kabul edilebilir mi? 3 aylık bir ürün ayda bir servis görür mü? Yeni aldığınız bir ürün bu sıklıkta arıza verir mi? Kalitesi ortada. Ben cihazın değiştirilmesini talep ediyorum. Acilen çözüm bekliyorum. Ürününüze sahip çıkın.
4148090344 no'lu çağrı merkezi arıza kaydındaki ürün.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga E.
  11 Nisan
  11:25

  Sevgili Samsung yetkilileri,

  nasil ulasamadiniz anlamiyorum, sadece sitenin verdigi bilgilerin disinsa, sizde de kayit numarasi var bildirdim, zaman kazanmak icin yaptiginiz bu tarz yanitlamalar hakkinizda olumsuz düşünen bir çok kişinin yorumlarında da mevcut. Ayıp oluyor. Urununuze sahip cikin
  bana ulasabileceginiz numalaralar arıza kaydı bildirdigim ve sikayetim icersinde belirttigim numara altinda mevcut. Ayıp ayıp, teknoloji satan bir firmaya yakismiyor, gercegin disinda konusmak.

 • 10 Nisan
  13:07

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Nisan
  19:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi