08 Nisan 2015

3 Aylık New Balance'ın Yıpranması Kullanıcı Kaynaklıymış!

3 aydır sürekli olarak kullanmadığım halde süet kısmında renk sorunu yıpranma, derisinde çatlama, yanlarında açılma, iç astarında yırtılma sorunu yaşadım. Ve bugün bu sorunun kullanıcı kaynaklı olduğunu belirten bir SMS aldım. Nasıl olur da bu kadar kısa sürede kaliteli olduğu iddia edilen bir ayakkabıda bu kadar çok sorun yaşanır anlamış değilim.

Üstelik birde laf olsun diye garantili olarak satışı yapılıyor. Garanti bu ürünün hangi hatasının karşılıyor acaba merak ediyorum. Lütfen sunduğunuz hizmetin ve iddianızın arkasında durarak mağduriyetimin giderilmesini ve ayakkabı iadesi hakkında gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ederim.

Melek 947 Okunma

Cevaplar

  • New Balance Temsilcisi15 Nisan 2015

    Merhaba; Tüketici şikayeti olarak yapmış olduğunuz başvuru, firmamız tarafından çok dikkatli bir şekilde incelenmiş ve şikayetinizin herhangi bir imalat hatasından kaynaklanmadığı kanaatine varılmıştır. Test sonucu üretim hatası rastlanılmayan ürünleri malesef onaylama durumumuz söz konusu değildir.Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

  • Melek10 Nisan 2015

    İstanbul Ümraniye Canpark AVM 0005004350 form numaralı ayakkabi Ilgilerinizi rica ederim.

  • New Balance Temsilcisi10 Nisan 2015

    Merhaba; Öncelikle ürünü nereden aldığınızı belirtmenizi rica ederiz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön