3 Ay Bizi Boşa Oyalayan Superonline!

Burak T. |

Adres değişikliği nedeniyle nakil işlemi için Superonline başvurumuzu yaptık. Şu an başvuru yapalı 3 ay oldu. Tabi bu sırada Superonline suçu Türk Telekom'a Türk Telekom'da suçu Superonline'a attı. Ve bugün ne oldu biliyor musunuz. Eşimi arayıp kusura bakmayın artık size hizmet veremeyeceğiz lütfen yok faturayla faks çekin falan filan. Niye oyalıyorsun o zaman?

Ya arkadaş eyvallah hizmet vermiyorsun, bunu 3 ayın sonunda mı anlıyorsun. Benim 3 ayımı internetsiz geçirmemin hesabını kim verecek. Bu kadar mı kalitesiz iş bilmezlik olur.

Not: Evim sanmayın dağın başında şehrin tam merkezinde ortasında.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  16:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 03.08.2015 16:42:41 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Ağustos
  13:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE