12 Eylül 2013

3-4 Gündür Sıcak Su Yok Burası Özyurtlar İnşaat NTowers!

Özyurtlar İnşaat N towers Esenyurtta bulunan dairede oturmaktayım, karta para yatırarak sıcak ve soğuk su almaktayız. Sistem bu şekilde, ancak 3-4 gündür Özyurtlar İnşaat N towers firmasının İGDAŞ'a olan borçlarından dolayı yaklaşık 1000 dairenin gazi kapatılmış durumdadır.

Sıcak şu yok, kimsenin bir açıklama yaptığı yok, yetkililer piyasada yok, bizim sıcak şu kartlarında peşin peşin para yatırdık ama, sıcak şu kullanamıyoruz. Hemen hemen 1000 daire mağdur durumdadır.

Oğuzhan 642 Okunma

Cevaplar

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz , Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek 16.09.2013 tarihinde sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön