15 Aralık 2018
#11305069

25 Aralık Devlet Hastanesi Personel İlgisizliği!

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi'ne 13 aralık'ı 14 aralık'a bağlayan gece çalışanların hepsinden şikayetçiyim. Gözlem odalarından sadece 1 tanesi kullanımda çoğu kişi sandalyede oturarak serum takıldı buna bende dahil doktora midem ağrıyor dedim tutmuş beni akciğer grafisine gönderiyor orada danışman hemşire diye bir yer var orada erkek bir hemşie masanın üzerine oturmuş serum takıyorlar. Benim damarlarım ince sol kolumdan almayın dedim sağ kolumdan alin dediğim halde kolumdan kan aldı ve serum taktılar ve damar patladı.


Kolum mosmor şekilde şu an orada suda dikkatimi çekti önüne gelene oksijen taktılar millet orada adı gözlem odası ama gözlem odasından eser yok. Orada sadece 4 yatak var çalışanların hepsi hastalara ve hasta yakınlarına ters davranıyorlar sen kalk oradan başka hasta gelecek sen oraya oturma bilmem ne orada kısa saçlı 1.60 boylarında sari saçlı kısa o kadın özellikle çok kaba burada doktor tahlil istediği sırada gelmişler vana diyorlar ki Numune kabı yok.


Bu tahliller yapılamaz sonra bana gelmiş buldum bir tane diyor nereden çıkarttığı belli değil. Nasıl bir hastane burası insanların sağlığı hiçe sayılıyor ama kendi yakınları olsa böyle saçtan olmadı sırtımızı devlete dayandı oh rahatız diye düşünüyorlar. İşimizi yapsak da olur yapmasak da insanların sağlıkları hiç önemli değil. Biraz denetim diyorum nerede bu denetim nerede bu devlet her şey saçmalıklardan ibaret bu şikayette bir ise yaramaz biliyorum yine bildiklerini okurlar bu insanlar ama o gün hangi çalışan varsa hastaneden hepsinden şikayetçiyim.

Aybike Aybike 2.044 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları