10 Mart 2015

2011 Model Volkswagen Jetta Aracımın Vites Sorunu!

2011 model olarak sıfır aldığım Volkswagen DSG vites Jetta aracımın ilk kalkışlarda vitesten dolayı titreme vardı. Yetkili servis olan Kocaeli Ark Oto'da Mekatronik ve kavrama değiştirildi titreme sorunu giderildi fakat 3. vitesten 2. vitese düşerken vuruntu başladı. Tekrar bir parça daha değiştirdiler ama sorunu gideremediler.

Buna istinaden bir iki sefer yazılım güncellemesi yaptılar sorun yine giderilemedi. Aracımı bu sefer tavsiye üzerine Sakarya Volkswagen yetkili servisine götürdüm orada ise aracımı cihaza bağlayacaklarını ve test edeceklerini söyleyerek aracımı bırakmamı söylediler bende aracımı 1 hafta bıraktım fakat onlar hiçbir şey tespit edemediler ve benden 54 TL servis ücreti aldılar.

Erol 10.766 Okunma

Cevaplar

  • Erol 10 Mart 2015

    Sayın Volkswagen diyalog Yetkilisi 19.12.2014 yılı saat 13:55 te Doğuş oto Marmara bölge sorumlusu İlker nazan Bey ile telefon görüşmemde Şubat ayında Almanya fabrikasından DSG vites için yeni yazılım güncellemesi geleceğini söylemiştir fakat şuan 10 Mart 2015 tarihindeyiz ve birkaç sefer aramama rağmen kimse halen dönmemiştir. Servislerinizden Ark Oto servis elemanı aracımın motoru bse motor olduğunu ve DSG vitesle uyum sağlamadığını belirtmiştir diğer servis Sakarya otokur' dan servis elemanı ise aracımı satıp kurtulmamı söylemiştir. bu mudur sizin müşteri memnuniyetiniz.

  • Volkswagen Temsilcisi10 Mart 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Konur ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön