2010 Yılında İptal Ettirdiğim Aboneliğe Yıllar Sonra TTNET'ten Fatura Geldi!

Tevfik Oguzhan Y. |

02.09.2013 tarihinde gelen bir posta ile 29.06.2010 tarihinde iptal ettirdiğim TTNET hizmetine ait gecikme bedeli hariç 70.59 TL'lik ödenmemiş faturam olduğunu öğrendim. 13.09.2013 tarihine kadar ödenmezse yasal işlem başlatılacağına dair de bilgilendirme yapmışlar.

Aboneliğim iptal olduğu için hiçbir işlemi müşteri hizmetlerinden veya internet üzerinden görememekteyim. Gönderdikleri mektup içinde de detaylı bilgi almak için hiçbir şekilde bir telefon numarası verilmemiştir.

Nereden bu borç çıkmıştır? Bu zamana kadar faizin artması için mi beklenmiştir? Konu hakkında bilgilendirme istiyorum ve kapattırdığım aboneliğime bu kadar zaman sonra neden bu kadar fatura geldiğini öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız / Yüksek Ücretlendirme Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tevfik Oguzhan Y.
  23 Ekim
  10:19

  08/10/2013 tarihinde, cep telefonuma ödediğim paranın yasal faizinin iadesi yapılacağı ve bunun için www.ttnet.net.tr/duyurular internet sitesine girmem gerektiği belirtildi. IBAN numaramı aldılar o sayfada, herhalde bir süre sonra ödemeyi yapacaklar. Borcum niye var, ve o borç varken nasıl hattımı kapattılar onu öğrenemedim, ama haksız olduğunu düşündüğüm faizi geri vermeleri beni memnun etti.

  İyi Çalışmalar,

 • Tevfik Oguzhan Y.
  06 Eylül
  17:46

  Aşağıdaki bilgilendirme gelmiştir, kısacası konu çözen bir bilgilendirme yok. Bütün gün bana ulaşan onlarca insan olmasına rağmen . Bunun dışında Telekom un kendisine de ettiğim şikayet ile ilgili olarak bir SMS aldım. xxx takip numarasıyla alınan şikayetimin sonuçlandığına dair, ama sonuç ne oldu nasıl bilgi alacağım o konu hakkında zerre kadar bilgi yok.
  --------------------


  Değerli Müşterimiz,  www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz sonuçlanmış olup, 06.09.2013 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış ancak: 0 (532) 69* ** ** numaranızdan irtibat kurulamamıştır.

  TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

  Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır.  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET ’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.  Saygılarımızla,
  TTNET A.Ş.

 • 06 Eylül
  17:13

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Tevfik Oguzhan Y.
  04 Eylül
  15:58

  Bugün gittim Türk telekom ile görüşmeye, sadece şikayetimi aldılar. faizi ile birlikte 111,41TL olmuş. Kendilerini kendilerine birde oradan şikayet ettim.154569473 no.lu şikayet numarası ile takip edebileceğimi belirttiler kendi sistemlerinde. Şikayet ödeme emrini durdurmadığı için öncelikle parayı paşa paşa ödedim. Şikayetimde, bir borcum varsa bile faizini ödemek istemediğimi, 3 sene önce taşındığım evdeki borcu, bu kadar zamana kadar niye bilgilendirmediklerini, ayrıca madem borcum var ne diye hattı kapatıp gitmeme izin verdiklerini anlayamadığımı belirttim. Ödediğim paranın eğer borcum yoksa tamamını yok borcum varsa faizinin geri ödenmeisni talep ettim. Sonrasında da birkaç avukata danıştıktan sonra ayrıca mahkemeye de vermeyi planlıyorum.Çünkü bu olayı kime anlattıysam herkes böyle bir tecrübe yaşamış.

 • 03 Eylül
  16:33

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.