Özgür E. Teşekkür Mesajı

MESAJI GÖNDERDİKTEN YARIM SAAT SONRA DEĞİŞTİRMEYE GELDİLER. ŞU AN ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRİYORLAR.. EMEĞİ GEÇENLERE TÜM ARKADAŞLARA BU ZOR GÖREVİ YERİNE GETİRDİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

20 Gün Önce Alıp 5 Gün Kullanabildiğim Vestel Klima.

Özgür E. |

Vestel marka 1500btu klima aldım yetkili satıcıdan. 3 gün montajı bekledim, 5 gün kullandım ve bozuldu. Çağrı merkezini aradım 3 gün önce servis geldi ön güne kadar değiştiririz dedi ve gitti. Bugün dördüncü gün arayan soran olmadı. Ben paramı ödemişim klima almışım malum memleket İzmir hava 40 derece. Dükkanda hissedilen 45 derece.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür E.
  07 Ağustos
  14:03

  MESAJI GÖNDERDİKTEN YARIM SAAT SONRA DEĞİŞTİRMEYE GELDİLER. ŞU AN ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRİYORLAR.. EMEĞİ GEÇENLERE TÜM ARKADAŞLARA BU ZOR GÖREVİ YERİNE GETİRDİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Özgür E.
  07 Ağustos
  13:00

  Cevabınıza karşılık... Öncelikle buraya şikayetimi yazmadan çözüm merkezinize telefon açtım. Kendileri bana 7-10 gün içinde probleminizi çözeceğiz dediler. Benim sorunum ürünü değiştirmeniz değil, verdiğiniz süre. Bedelini ödediğim klimanız ayıplı çıkmış değişim için bügün itibari ile 1 hafta geçti. Bugün aldığım bayiye gittim geri al başka marka ver diyorum, ürünün iadesini alamayız diyorlar. Git fabrikadan al diyorlar. Sonuç; sıcaktan bunalmaya devam ediyoruz. Memnuniyet hikaye firmanızda. Müşteri memnuniyeti gönderdiğiniz mail ve çağrı merkezinden arayıp siz bizim için değerlisiniz ama çok sinirlisiniz, benimle sinirlenmeden konuşun demekten ibaret. Psikolojimi bozdunuz. Bi klima için bi dünya zamanımı çaldınız.

 • 06 Ağustos
  09:33

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü