2 Yıldan Sonra Lenovo Dağılabilirmiş!

Fatih Y. |

3 yıldır Lenovo y570 kullanıyorum. 1. yılında batarya yuvasındaki bir vida kendiliğinden düştü vakit ayıramadığımdan umursamadım. 4-5 aydır da menteşenin olduğu köşelerden vidalar kendiliğinden attı sıkılamak istedim baktım yalama olmuş. Çok az kullanıldı kesinlikle darbe almadı .Sonra internette araştırdım kronik sorunmuş.

Servisi aradığımda garanti süresi dolduktan sonra ancak ücret karşılığı tamir edebileceklerini söylediler ki ünlü bir forum sitesinde bazı arkadaşlar garanti süresi dolmasına rağmen kronik sorun olduğundan ücretsiz tamir ettirmişler. Benim Lenovo'nun tavrından anladığım,iki yıl sonunda bilgisayarınız kendiliğinden dağılsa da onları ilgilendirmiyor. Yani ömürleri 2 yıl.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  17 Eylül
  13:36

  hala bana ulaşan herhangi biri olmadı.Ayrıca ben vida yalama olmuş demiştim vidada sorun yokmuş tamamen menteşeden kaynaklanıyormuş ve bu lenovada kronik sorunmuş

 • 11 Eylül
  10:28

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye