2 Yıl 1 Aylık Samsung Televizyonda Meydana Gelen Panel Arızası!

Semih K. |

Bundan tam 2 yıl 1 ay önce Samsung 48'' TV aldım. Şansa bak 2 yıllık televizyon 2 yılı bitirdiği ay arıza yaptı. Hem de ortada hiçbir şey yokken ve sorunsuz bir şekilde TV'yi izlerken. Samsung servisi aradım TV'yi alıp götürdüler servisin verdiği cevap hali manidar, televizyonun ekran paneli bozulmuş, 2.000 TL'ye parça değişimi yapmamız lazım. Ben de bayram değil seyran değil neden bozuldu diye sorduğumda bu tamamen şans işi dedi. Yahu biz parayı şans için mi verdik. Bu ne rezalet. 2 yılda TV mi bozulur hemde ortada hiç bir neden yokken. Samsung'dan yeni bir telefon alacaktım. Ondan da vazgeçtim. Şansmış. Ben ve çevremdekiler bir daha kesinlikle ürünlerini almayacağız. Şans ürünü satan dünya devi.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr