05 Aralık 2013

2 Ay Oldu Tivibu Seç İzle Yayınını İzleyemiyorum!

Tivibu Seç İzle yayını arızası bugün tam 2 ay oldu. Çağrı Merkezi arıza kaydı almak ve kayıt güncellemekten başka hiç bir şey çözümleyemiyor. Hala en kısa süre diyorlar. Defalarca yazdım, Twitler attım, aradım ama sonuç tam bir fiyasko. Seç İzle yayınım tamamen mozaikli. Sorunun çözülmesi için 2 ay yeterli bir süre değil mi? Daha ne kadar beklemeli, başka nereleri aramalıyım?

Ayşe 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön