1 g
Yorum Yap
#11443695

1Xbet Papara Yatırımı Hesaba Geçmiyor...

1Xbet sitesine 12.01.2019 tarihinde Papara ile para yatırımı gerçekleştirdim. Talebiniz oluştu dedi fakat hesaba para geçmedi. Dünden beri sayısız maile rağmen hala hesaba para aktarılmadı. Oyalanmaktan sıkıldığım için başlık açtım. İlgili ödemenin dekontu ektedir. ID:645**.

Mucahit 726 Okunma

Cevaplar

  • Mucahit1 g

    Sakın bu desteğin yazdığı şeylere inanmayın. Maillerde hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Tek istedikleri sürekli oyayalıp bıktırma taktiği. Bıktırdıktan sonra sen vazgeç istiyorlar. Bilgilendirme yapılmıştır dediği inceleyeceğiz deyip 1 hafta bekletmek.

  • 1Xbet Temsilcisi1 g

    İyi akşamlar dileriz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak sistemde kayıtlı olan GSM numaranız ve e-mailiniz üzerinden 1xBet hesabınıza ulaşım sağlanarak tarafınıza e-mail üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. E-mailiniz üzerinden yanıtı görüntüleyebilirsiniz. Saygılarımızla 1xBet yetkilisi.

  • Mucahit1 g

    Redrake gaming'de oynadığım blackjack european oyunu yukarıdaki gibi takılı kalmıştır. Oyuna giriyorum geceden beri hata veriyor. Maillerde sürekli oyalama ve bıktırma taktiği. Sürekli aynı cevaplar. Maksat üye artık bıksın ve hakkını aramasın. Kralınız gelse bunu ske ske vereceksiniz. Sakin bu şikayetin altında gelip de [email protected] bilmem neye mail atın demeyin, mail atalı 24 saat geçti. En basit konuyu dahi halledemiyorsunuz beceriksiz herifler. Size yatıran aklımı skm ıd:6453161

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler