25 Mayıs
#12026238

1Xbet 66 Gündür Yatırdım Dediğin 5 Bin TL Nerede?

1Xbet'e 3900 TL yatırdım hesabıma oynadım hesabım 7.200 TL olunca 5 bin TL para çektim Mart'ın 19'unda Mayıs 25 oldu hala hesabıma 5 bin TL yatmadı ve hesabım kapatıldı mail atıyorum para yatırıldı diyorlar dekont atın hesabıma yatan tek kuruş yok diyorum zaman aşımına uğradı kontrol edemiyoruz diyorlar, ben mart nisan ayında her gün para yatırın diye mesaj attım hepsinde de kontrol ediyoruz diyerek oyaladılar tek kuruş yatırmadılar, size mail konuşmalarını yatırdım parayı çektim parayı siteden ekran görüntüsünü atıyorum.

Necati Necati 2.314 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Necati25 Mayıs

    Benim 5 Bin TL'mi yok ettikten sonra 100 tane yöntem yükleseniz ne olacak, zaman aşımına uğramadan önce her gün mail attıp bilgi istediğimde yatırım dediğinde bekleyin bekleyin dediniz ondan dolayı zaman aşımına uğradı deme hakkınız yok siz şerefsiz dolandırıcının teksiniz

  • 1Xbet Temsilcisi25 Mayıs

    İyi akşamlar dileriz. Yatırım işleminiz için tüm kontroller yapılmaya çalışılmıştır. Ancak yatırım yaptığınız hesaba erişim olmadığı için ve işlemler zaman aşımına uğradığı için artık tarafımızdan kontrolü sağlanamamaktadır. Bundan sonra bu gibi olayların yaşanmaması için finans birimi tarafından tüm önemler alınmaktadır. Önlem almak amaçlı sitemize çok sayıda yatırım ve çekim yöntemi eklenmiştir. Artık bu yöntemlerle daha hızlı ve güvenli şekilde işlem yapabilirsiniz.Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla 1xBet yetkilisi.

Ziyaretçi Yorumları