1v1y.com'dan Aldığım Ürünler Bir Varmış Bir Yokmuş!

Kıymet A. |

Sayınn 1V1Y.com Yetkilisi;
Sitenizin adı gibi görsel olarak varsınız ama ürün tedarik aşamasında yoksunuz. Sitenizin adı isminize ve kalitenize çok yakışmış. 4 eylül - 8 eylül tarihleri arasında kargomun adresime yollanması gerekirken hala sitenizde tedarik aşamasında gözükmektedir.

Tedarik edemediğiniz ürünleri neden satışa sunuyorsunuz ve gün içersin de sizi aradım telefonunuz hep meşgul, iki defa sitenize mail attım henüz cevap veren yok.

Şimdi buraya yazı yazarsınız size dönülecektir falan diye bana laf salatası değil aldığım ürünün elinizde olup olmadığını net bir şekilde yazmanızı rica ediyorum.

Sitenizden ilk ve son yaptığım alışveriştir!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kıymet A.
  11 Eylül
  07:55

  Merhabalar 3 adet siparişimden sadece 1 adeti tarafıma gönderilmektedir. böylece sizi de alışveriş sitesinden çıkarmış bulunmaktayım.

 • 04 Eylül
  15:43

  Sayın üyemiz;

  Kampanyalar bölümünden yapacağınız alışverişlerde , satın almak istediğiniz ürünün sayfasında, “Sepete Ekle” bölümünün hemen altında “Tahmini Kargoya Teslim Tarihi” mevcuttur.Aynı bilgiyi sipariş verdikten sonra ise Hesabım sekmesi Siparişlerim bölümünün altında listelenen Kargo Takip sütunundan takip edebilirsiniz.

  731935 numaralı siparişinizin yer aldığı kampanya 02.09.2013 tarihinde 07:55'te sona ermiş olup, siparişinizde yer alan ürünlerin MNG Kargo'ya teslim edileceği tahmini zaman aralığı ise 04 - 08 Eylül 2013’tür.

  Bu bilgiler satın alım öncesi kampanya ekranında, satın alım sonrasında ise "Hesabım > Siparişlerim" sekmelerinde belirtilmektedir.

  Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi