1v1y.com'dan Aldığım Ürün Hasarlı.

Gökçe K. |

1v1y.com'dan 1105275 no'lu Versace çanta siparişimi 7 mayısta verdim. Siparişim elime ulaşması zaten çok uzun zaman aldı ve gelen üründe çantanın fermuarı yırtıktı. Ürün elime geçer geçmez de kargoya geri verdim ve yeni bir ürün talep ettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda değerlendirme sürecinin 10 gün olduğunu ve bu 10 gün sonunda iade edilip edilmeyeceği veya yeni ürün gönderilip gönderilmeyeceği belirleneceği söylendi.

Zaten ödeme yapalı 20 gün olmuş üstüne bir de 10 gün daha bekletilmek ve ödediğim ürünü kullanamamak nedir. Böyle marka ürünler alıcıya teslim edilmeden önce neden kontrol edilmiyor ve bu şekilde hasarlı bir ürün gönderiliyor. Açıkçası 1v1y.com'a olan güvenimi azalttı.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  13:12

  Sayın Gökçe K.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi