14 Şubat 2013

1v1y.com Ürünüm Gelmedi!

Yarım saat içinde 2 farklı sepette alışveriş yaptım. Kutunun biri 14 günde geldi diğeri ise kargoda epey dolaştıktan sonra dağıtıcı şubeye geldi. Takip numarasından baktım adres yanlış diye not düşmüşler aradım şubeyi mağazanızı arayın bize okey desinler teslimatı yapalım dedi. 1V1Y müşteri hizmetlerini aradım durumu anlatınca benim adresi yanlış yazdığımı halbuki doğru değil ürünün geri gelmesi gerektiğini adresi düzeltip tekrar göndereceklerini söylediler yalvar yakar olmazmış.

Neyse paket geri gidip tekrar kargo şubesine geri geldi adresi düzeltmemişler aradım yine aynı senaryo tekrarlandı 3.de ise biz şubeyi arayalım teslim etsinler dediler ve haberim olmadan geri iadesi yapılmış. Parasını ödedim.

Ercan 117 Okunma

Cevaplar

  • Ercan16 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bir defaya mahsus olmak üzere tekrar aynı adrese gönderimini isteyebilir veya adres değişikliği talebinizi bu aşamada iletebilirsiniz. , demişsiniz 3 defa ürün geri geldi dağıtıcı şubeye 2 defada almak isterseniz gönderelim diye siz teklif ettiniz.Ben size bir şey demiyorum serbestsiniz kolay gelsin

  • Ercan14 Şubat 2013

    İhbarlı kargo hizmetiniz evet ilk seferde bulunmamaktadır dediniz. Yurtiçi kargonun dağıtım şubesinden 2.kez tekrar size geri geldiğinde ise söylediğim adres güncellemesini yapmadan yine kargo şubesine geldiğinde hatanız ortaya çıkınca bu sefer ihbar yapalım (şubeyi arayıp düzeltelim)dediniz. Sonra bunu yine yapmayınca kargo şubesi ürünü iade etmiş şirketiniz de almış sonra beni aradınız ürün Yakupludaki sözde dağıtım merkezinize gelince ürünü istiyormusunuz diye beni aradınız.Evet dedim yine gönderdiniz e tabi hayali olduğuna inandığım sipariş kutum Küçükköydeki yurtiçi kargonun dağıtım şubesine gelir gelmez 1 saat içinde yine ben yapmadığım bırak yapmayı bilgim bile olmadan sözde ben geri iade etmişim gibi gösterilmiş ve geri iadesi gerçekleştirilerek kargo takip bilgilerim silinmiştir. Çağrı merkezinizi aradım yine bir sürü palavra ve yine ürünü istiyorsanız gönderelim ayakları sevgililer günü geçti sağolun paramı iade edin dedim bakalım bunu becerebilecekmisiniz yine iade ettik demişsinzde o bakımdan. Birde ürün yok 3 gün şubede beklemiş de ben almamışım diye cevap yazmışsınız iyice saçmaladığınızı herkez buradan da görsün kimse adres olarak şube yazmaz internet alışverişlerinde. Not:Ben müşteri (tüketiciyim) sizde bu sanal alış veriş sistemini beceremeyen bir şirket.

  • 1v1y.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın üyemiz; 1V1Y.COM üzerinden alınan tüm ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo aracılığıyla sağlanmakta olup, ihbarlı kargo hizmetimiz bulunmamaktadır. Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakır. Kargonuzun ilgili şubeden 3 gün boyunca alınmaması durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. Bu aşamada Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bir defaya mahsus olmak üzere tekrar aynı adrese gönderimini isteyebilir veya adres değişikliği talebinizi bu aşamada iletebilirsiniz. 463055 numaralı siparişiniz, teslim alınmaması sebebi ile, 08.02.2013 tarihinde depomuza dönmüştür. Ürünün firmamıza geri dönmesini takiben size bilgilendirme yapılmış; tercihiniz doğrultusunda size yeniden gönderilebileceği ya da talep etmeniz durumunda ücret iadesi gerçekleştirilebileceği bilgisi verilmiştir. Ücret iadesi talebinde bulunmanıza istinaden 436055 numaralı siparişinizin iade işlemleri başlatılmış olup, geri ödemeniz ise 12.02.2013 tarihinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön