20 Mayıs 2016

1v1y.com Tekrar Tekrar Hatalı Ürün Yollanması

İlgili siteden 19 Nisan 2016 tarihinde 711924 sipariş numarası ile Beta marka 37 numara bordo renk ayakkabı siparişi verdim. Gelen ürün 36 numara olması sebebiyle müşteri hizmetleri ile görüştüm. Görüştüğüm bayan değişim isteği ile ürünü yollamamı istedi. Ürünü firmaya geri yolladım, değişim yapamayacaklarını ürünün ellerinde kalmadığını ve iade sürecini başlattıklarını söylediler.


Aynı anda birebir aynı ürün yeniden satışta olduğunu belirtmeme rağmen yapacak bir şey olmadığını istersem yeniden sıfırdan alım yapabileceğimi söylediler. 16 Mayıs 2016 tarihinde 716865 sipariş numarası ile önceden iptal edilen Beta marka bordo renk 37 numara ayakkabı için yeniden alım yaptım ve bana yeniden 36 numara ayakkabı yolladılar. Müşteri hizmetlerini geri aradığımda ürünü iade etmem istendi. Firma tarafından rengi, markası, modeli ve numarası aynı olan ayakkabı için ikinci kez mağdur ediliyorum.

Semra 252 Okunma

Cevaplar

  • Semra21 Mayıs 2016

    Dün göstermelik bir arama yaptılar, gün içinde çözüm sunacaklarını ve tekrardan arayacaklarını söylediler ama hala aramadılar. Mesajlarında belirttikleri gibi de tarafıma detaylı bilgi falan da vermediler. Klişe sözlerini tekrarlamaktan öte bir mesaj değil.

  • 1v1y.com Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Sayın Semra Ç.; Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön