20 Şubat 2014

1v1y.com Siparişimi İptal Ettiler!

1v1y.com Müşteri yetkilisi yapmış olduğum alış verişi kendi kendinize müşteri yetkilinizin beyan etmiş olduğu işlemsel hata sebebiyle iptal ediyorsunuz!


Bu arada aynı ürün hala satışta ne hatası bu anlamadım. Satış için kredi kartımdan para çekildi ama ortada ürün yok! Size göre müşteri memnuniyeti bu işe ,çok uzaksınız memnuniyetten bilginiz olsun!

Tc 111 Okunma

Cevaplar

 • Tc07 Mayıs 2014

  Merhaba , Adıma tanımlanan herhangi bir hediye çeki olmadı ! Sayfama girdiğimde indirimlerim bölümündede bulamadım Dediğiniz indirimi?

 • Tc24 Şubat 2014

  Sayın 1v1y yetkilileri !!!! Anketinizi doldurdum sizede bilgisi ulaşmış olması lazım . Hala bir çözüm göremiyorum bana ürünü tekrar satın alabilirsinizden öteye gitmedi çözümünüz ? ÇÖZÜM BEKLİYORUM SİZDEN !!

 • Tc21 Şubat 2014

  Göndermiş olduğunuz anket android de çalışmıyor fikrimi yazılı beyan edeyim konuyu ilk aktardığım 19 subat günü begüm hn ile görüştüm söylediğim hiç bir şeyi anlamadı sanki benim hatam mış gibi davrandı halbukı kampanyada üründe hala satışta devam ederken satışımı iptal eden sizin firmanız !?!? Firmanızın cevapladığı yazı da hala stok durumundan dolayı oldu diyorsunuz bende diyorumki ürün hala var siz insanları saf yerine koyuyorsunuz ??? Hiç bir şekilde üretiğiniz bir çözüm yok ? Kesinlikle kurumsal bir tutumunuzun olduğunu düşünmüyorum !!!!

 • Tc20 Şubat 2014

  Sayın yetkili!!! Yazmış oludugunuz özür mahiyetindeki yazı tamamıyle asılsız yani hikaye İptal etmiş olduğunuz satışımın kampayasıda daha 3 gün boyunca devam ederken ve satın almış olduğum ürünün de hala 38 numarası satıştayken yapmış olduğunuz açıklama traji komik tir ! Eğer seramik tuzluk kalmamışsa bunun ile ilgili ararsınız üzgünüz bunu size ulaştıramıyoruz dersiniz ama satışı iptal edemezsiniz bu tamamı ile sizin kendi içinizde İşleyişinizde yapmış olduğunuz bir hatadır. Müşteri olarak beni hiç bir şekilde ilgilendirmez ben satın almış olduğum ayakabının tarafıma ulaştırılmasını istiyorum.. Tarafıma göndermiş olduğunuz 15 tl hediye çekine ihtiyacım yok , matematiksel olarak sitenizden alış verişte 2 kargo parasına denktir , benim de buna ihtayacım yok. Bunu karşılayabilecek durumdayım !! Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

 • 1v1y.com Temsilcisi20 Şubat 2014

  Sayın Sevilay Y.; 20.02.2014 tarihinde Müşteri Hizmetleri ekibimizin size ulaşarak detaylarını da ilettiği üzere; 966692 numaralı siparişiniz kampanya esnasında yaşanan bir aksama sebebiyle iptal edilmiş ve geri ödemeniz ise 19.02.2014 tarihinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilmiştir. Siparişinizde yer alan ve kampanyası devam eden ürünü dilerseniz müşteri memnuniyeti adına üyeliğinize tanımlanan hediye çeki ile birlikte satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, yaşanan aksama sebebi ile üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön