03 Nisan 2013

1v1y.com İptal Ettiğim Siparişi Yinede Yolladılar!

1Nisan günü siparişimi iptal ettirmeme rağmen siparişin bugün teslimatı yapıldı. Daha dogrusu kargo beni yerimde bulamadığı için not bırakmış.Ürünü istiyorsam gidip şubeden alabilirmişim. 1v1y.com müşteri hizmetlerini aradığımda sipariş iptalimin onaylanmadığını söyledir. Ama neden belirtmediler.


Kargo şirketini arayacakmışım. Kargoyu geri yollamalarını söyleyecekmişim ve ürün onların eline geçince geri ödeme yapacaklarmış. Zaten onayım olmadan hesabımdan para çektiler bide bana onu bunu yap diyorlar ! Rızam olmadan hesabımdan para çekildi bunun nasıl bir özrü olabilir ki ?

Dila 243 Okunma

Cevaplar

  • 1v1y.com Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın üyemiz; Satın alma esnasında, ödeme ekranında, sizin onayınız dahilinde "Siparişi Tamamla" butonuna basmanızı takiben, ödeme ekranında onayınıza sunulan tutar otomatik olarak kredi kartınızın ait olduğu bankadan tahsil edilir. Tahsilatın başarılı gerçekleşmesi durumunda ise tarafınıza "Siparişiniz alındı" bilgilendirmesi sağlanır. Sipariş oluşturma ve ödeme işlemlerinizin tamamlanmasının ardından 552933 numaralı siparişiniz için yine onayınız doğrultusunda iptal talebiniz alınmış, talebinizin alındığı görüşme esnasında ise siparişin iptal edilemeyerek kargolanması durumunda ise siparişinizde yer alan ürün/ürünleri teslim almayarak kapıdan iade etmeniz rica edilmiştir. 552933 numaralı siparişinizin fatura ve kargo işlemlerinin gerçekleşmesi sebebi ile iptal işlemleri tamamlanamamış olup, tarafınıza bilgilendirmesi sağlandığı üzere ürünü teslim almamanızı rica ederiz. Ürünün depomuza ulaşmasını takiben ücret iadesi işlemleri başlatılacak olup, ücret iadesinin bankaya geçilmesi esnasında tarafınıza e-posta ile yazılı bilgilendirme gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön