22 Temmuz 2015

1v1y.com Eksik Para İadesi!

6552609 no.lu siparişin ürün iadesinde para iadesi eksik yapılmıştır. 7 adet ürün iade ettiğim halde 5 adet ürünün para iadesi yapılmış. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim kutudan 5 adet ürün çıktığını sözde kamera kayıtları olduğunu söylüyorlar! (aynı zamanda 2 kere durumla ilgili aramışlar kesinlikle böyle bir arama kaydı yok)


Ben iade ettiğim üründen eminim ikna olmam için kamera kaydını paylaşın şeffaf olun. Kargo şubesiyle görüştüm bize gelen bütün koliler bantsız gelir biz bantlar öyle kargolarız dediler. Yani kargoda düşüp kaybolma şansı yok aynı kamera kayıtları elbette onlarda da mevcut. İnsanlar güven sorunu yaşatmaya hakkınız yok bu yanlışlığı çözün.

Melek 429 Okunma

Cevaplar

 • Melek09 Aralık 2015

  Tesekkürler şikayet var

 • Melek'in Teşekkür Mesajı09 Aralık 2015

  Geçde olsa magdurıyetim giderilmiştir

 • Melek06 Ağustos 2015

  2 ürünün kutudan çıkmadığını söylemiştiniz fakat sonradan 1 tanesinin para iadesini yaptınız niçin digerinin de para iadesini yapmıyorsunuz bu konuda bilgilendirin lütfen!

 • Melek25 Temmuz 2015

  Bir adet ürünün para iadesi olmuş diğer ürünün para iadesi niçin olmadı, ya da olmayan ürünün nasıl para iadesini yaptınız en son kesinlikle para iadesi yapamayacağını zi söylemiştiniz deponuzu Iyi inceleyin diğer iadem de gizlendigi yerden çıkacaktır! !

 • 1v1y.com Temsilcisi22 Temmuz 2015

  Sayın Melek Ö.; Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön