14 Şubat 2013

1v1y.com Bu Site Maillere Cevap Vermiyor!

Bu sitedeki bir butikten yaptığım siparişte iki ürün tedarik edilemediğinden gönderilemedi. Ancak geri kalan ürünlerin hesaplanmasında fazla fiyat yazıyordu. Kendilerine sürekli mail atmama rağmen geri dönülmedi. Fiyatta da hala bir düzeltilme olmadı. Sonrasında geri kalan ürünleri de gelir gelmez iade ettiğim halde onların da geri ödemesi yapılmadı.


Müşteri hizmetleri cevap vermiyor. Bunların haricinde,bu site müşterilerin siparişlerini gösteren e-faturalarını ,onların mail adreslerine gönderirken hiçbir açıklama yapmadan, ne kadar harcama yaptığını bile göstermeyen fatura gönderiyor. Dolayısıyla müşteri neyi, ne kadar aldığını bilmiyor.

Burcu 87 Okunma

Cevaplar

  • 1v1y.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın üyemiz; Öncelikle [email protected] adresine gönderdiğiniz tüm e-postalara 1,8,12 ve 14.02.2013 tarihlerinde yazılı ve sözlü olarak dönüş yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. 465246 numaralı siparişinizin geri ödeme işlemleri tamamlanmış olup, ödemeniz 06.02.2013 tarihinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön