09 Aralık 2013

1v1y.com Bot Yan Tarafındaki Dikiş Yerine Yakın Yerinden Deforme Oldu!

13.10.2013 tarihinde 1v1y.com'dan 795190 sipariş numarası ile L******* markalı bot satın almıştım. Eşim botlarını yaklaşık 1 ay kadar kullanmış olmasına rağmen sol ayaktaki botun dikiş yerine yakın bir yerinden derisinde yırtılma oldu.


Eşim avukat ve kendisi de ünlü bir perakende şirketinde avukatlık yaptığından tüketici kanundan son derece haberdar ve tahmin edebileceğiniz üzere bilinçli. Bu kadar kısa sürede ortaya çıkan bir deformasyon, ürünün teslim tarihinde ayıplı olduğunu göstermektedir.


Zira; yeni tüketici kanunu gereğince ürünün alımından itibaren 6 ay içerisinde ortaya çıkan ayıpların, teslim tarihinde mevcut olduğu kabul edilmektedir. Ürünün yenisi ile değiştirilmesini talep ediyoruz.

Mümin 125 Okunma

Cevaplar

  • 1v1y.com Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın üyemiz; Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İade işlemlerinize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön