20 Mart 2013

1v1y.com Yapılmayan Ücret İadesi!

Almış olduğum ayakkabıyı 1 defa giydikten sonra yan tarafı açıldı. 30 gün içerisinde yaşana bu kusurdan dolayı ücreti iadesi talebinde bulundum. 11 gündür hala inceleniyor. 11 günde ne yapıyorsunuz merak ediyorum.2 3 defa çağrı merkezinizi aradım. Bir müddet daha bekleyin diyorlar. 10 gün yeterince uzun bir süre değil mi ? Ayakkabı ile konuşmaya mı çalışıyorsunuz ne yapıyorsunuz ?

Ogün 67 Okunma

Cevaplar

  • Ogün 22 Mart 2013

    10 gün deponuzda bekletiyorsunuz 9 gün de üretici firmadan haber bekliyorsunuz. 19 gün paranızı faizde tutuyoruz desenize şuna. 10 gün inceleme ve kalite kontrol işleminde ne yapıyorsunuz ? Altı üstü ayakkabı bakıp bakıp duruyor musunuz, madem tedarikçi firmanın 9 gün inceleme süresi var.siz niye 10 gün deponuzda bekletiyorsunuz. illa mahkemeye gidelim değil mi ? Siz ancak bundan anlıyorsunuz. Siz bekletin ben bunu faiziyle birlikte almasını bilirim. isterseniz 60 iş günü kalite kontrol vs.. işlemleri yapın ayakkabıya. 10 günde kalite kontrol yapacak kapasiteniz yoksa bu işi yapmayın.

  • 1v1y.com Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın üyemiz; İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri 10 gün içinde tamamlanmakta ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderilmektedir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta yine otomatik olarak gönderilmektedir. Kabul edilen iadelerin de ücretleri yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. 496588 numaralı siparişinizde yer alan ürünün iade işlemlerinin tamamlanabilmesi adına tedarikçi firmamızın da kontrolünden geçmesi gerektiğinden, standart iade prosedürümüzden farklı olarak, 9 iş günü içinde iade işlemleri tamamlanmış olup, geri ödemeniz ise 72 saat içerisinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilecektir. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön