1v1y.com Ürünü İade Edemiyorum!

Ömer K. |

30.05.2013 tarihinde aldığım 621801 sipariş numaralı ürünlerden bay - bayan ayakkabıların numarası büyük geldiğinden değişimi ya da iadesi için ancak bugün müşteri hizmetlerini arayıp değişim ya da iade etmek istediğimi söyledim. 7 gün içerisinde iade edebilirdiniz yasal hakkınız dolduğu için iade edemezsiniz dediler.

Diğer alış veriş sitelerinden ürün iade etme durumum olduğu zaman 15 gün içerisinde iade edebiliyorum. 1v1y.com bu siteyi de o şekilde zannederek acele etmedim. Almış olduğum ayakkabılar büyük geldi ya değişim yapılsın ya da iade alınmasını rica ediyorum. Ayakkabılar çok güzel ama numaradan dolayı mağdur oldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  22 Temmuz
  13:58

  1v1y.com firmasından üyelik iptali yaptım ve alış veriş yapmaya kalkan herkese de kötü ve sıkıntılı bir firma olduğunu üstüne bastıra bastıra söylüyorum. hiç memnun değilim

 • 06 Haziran
  14:22

  Sayın üyemiz;

  Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk yedi gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi