16 Şubat 2013

1v1y.com Ürün Değişimi ve İadede Yaşanan Problem!

1 Şubat ta ınternet sitenizden bir palto aldım. (Sip. no: 470036 ) Teslim tarihi olarakta10-14 şubat görünmekteydi. 3 şubatta iş sebebiyle yurtdışına çıktım ve tekrar iş yerine döndüğümde 14 şubat olmuştu. Fakat ürün 4 şubatta iş adresime teslim edilmişti. Öğrendiğimde çok şaşırdım bravo gününden önce teslim edilmiş dedim.

Fakat ürünü denediğimde üzerime olmadı. Ancak o zaman iade kısmında 7gün içinde iade olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım durumumdan bahsettim kesinlikle geri almıyoruz dendi. Hiçbir alışveriş sitesinde böyle bir uygulama yaşamadım. Bu mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Rukiye 132 Okunma

Cevaplar

  • 1v1y.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın üyemiz; Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk yedi gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön