Serap Ö. Teşekkür Mesajı

Bilgilendirme ve dönüş için teşekkürler.

1v1y.com Ürün Bedelini Alıp Sipariş Almayan Değişik E-Ticaret Sistemi!

Serap Ö. |

Dün sepete ekleyip farklı ürünler aldığım için almamayı tercih ettiğim bir çanta için sabah indirim kuponu gönderildi. Bu sefer almayı tercih ettim. Ödemeyi tamamladıktan sonra "Siparişiniz
beklenmeyen bir hata sebebi ile sisteme kaydedilememiştir.

Başarısız ödeme girişimi." şeklinde bir uyarı aldım. Ancak paypal hesabımdan paranın çekildiğine dair dekont hemen akabinde mailime geldi. Tekrar 1v1y.com profilime girip siparişlerimi kontrol ettiğimde sadece dünkü siparişlerim görünüyordu,bugün herhangi bir sipariş almamışlar.

Dolayısıyla paramı bir hiç için almış oldular. Destek mail adreslerine mail attım yanıt yok, müşteri hattı zaten tam bir komedi.Çok pişmanım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap Ö.
  17 Temmuz
  14:23

  Bilgilendirme ve dönüş için teşekkürler.

 • 17 Temmuz
  14:10

  Sayın Serap Ö.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  17.07.2014 tarihinde 12:03'te tarafımıza ilettiğiniz maile istinaden Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından 13:06'da verilen yanıtta da yer aldığı üzere; ödeme sistemi ve sitemiz arasında yaşanan teknik bir aksama sebebi ile tahsil edilen ücret 72 saat içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi