Göknur Y. Teşekkür Mesajı

Arayıp durumla ilgileneceklerini belirtip,bikaç gun sonra da geri dönüş yapıp temin edemediklerini para iadesi yapacaklarını söylediler.

1v1y.com Teslimat Gecikmesi.

Göknur Y. |

18 martta toplu ürün siparişi verdim. Satışa sundukları ürün ellerinde yok ve şikayetim üzerine bir kısmını gönderip diğer kısmını da ayrı kargo gösterip,günü gecikmeli görünmesin diye de diğer ürünün teslimat tarihinde sipariş verilmiş göstermişler.

Bugün 6 nisan ve hala tedarik aşamasında yazıyor. Yurtdışı kargolarım bile daha kısa sürede elime geçiyor. Sürekli online alışveriş yapan biri olarak genelde bir haftada ulaşır ürünler. Sipariş verdiğim ürün hediye olarak belli bir güne alınmıştı ve beni mağdur ettiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göknur Y.
  10 Nisan
  14:59

  Arayıp durumla ilgileneceklerini belirtip,bikaç gun sonra da geri dönüş yapıp temin edemediklerini para iadesi yapacaklarını söylediler.

 • 07 Nisan
  17:10

  Sayın Göknur Y.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi