1v1y.com Tedarik Sürecinin Uzaması!

Mehmet Mirza D. |

Sipariş ettiğim ürünün tedarik süresinden tam bir hafta geçti ve ne zaman arasam bana tedarik sürecinde yaşanan aksaklıktan dolayı siparişinizi gönderemiyoruz deniliyor. Müşteriye biraz daha şeffaf davranıp ve tedarik sürecinden kaynaklanan bir sıkıntı deyip geçiştirmek yerine şu sebeplerden (elimizde o ürün yok ama biz yine de satış mantığı güttüğümüz için müşteriye o ürün varmış gibi davranıyoruz ) denilse , ödemeyi gerçekleştirmede gösterdiğimiz hızı ve kararlılığı o ürünün müşteriye ulaşmasında gösteremiyoruz diye daha kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti içermeyen bu tutumlarını kabul etseler , şu an bu şikayet yazılmamış olurdu. Bu firmayı tercih ettiğim için çok pişmanım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  10:51

  Sayın üyemiz;

  "Günün Fırsatları" bölümü üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz ise satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takiben, ortalama 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

  507517 numaralı siparişinizin yer aldığı kampanya 01.03.2013 tarihinde 23:59'da sona ermiş olup, siparişinizde yer alan ürünün Yurtiçi Kargo'ya teslim edileceği tahmini zaman aralığı ise 06 - 11 Mart 2013’tür.

  Tedariğinde yaşanan aksama sebebi ile sizi daha fazla bekletmemek adına siparişinizin ücret iadesi işlemleri başlatılmış olup, geri ödemeniz ise 19.03.2013 tarihinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilmiştir.

  Siparişinizin tedarik ve geri ödeme işlemlerine dair tüm detaylar ise 19.03.2013 tarihinde üyeliğinize kayıtlı e-posta adresinize iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi