1v1y.com Tedarik Süreci!

Sinem K. |

8 mayıs tarihinde satın aldığım ürün 22si olmasına rağmen hala elime ulaşmadı.
1v1y gibi büyük bir e-ticaret şirketinin bu kadar uzun süreli teslimat yapması çok şaşırtıcı gerçekten.Keşke şikayetleri okumadan ürün satın almasaydım. Okuduklarım karşısında pişmanlık yaşadım açıkçası.

Kargoya verilmiş olsa yine iyi ama hala tedarik sürecinde oluşu çok garip.Elinizde olmayan ürünleri mi satıyorsunuz ? Çalışanlar mı işini iyi yapamıyor? Koordinasyon sorununuz mu var? Önce şirket olarak bunları gözden geçirip en kısa sürede yığılan bu şikayetler karşısında bir çözüm üretmelisiniz. Hafta sonuna kadar satın aldığım ürünümün teslimatını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinem K.
  27 Mayıs
  11:01

  Urunumu teslim edilmedigi gibi,siparis iptali istedim o bile iptal onayi bekliyor... Paramin iade edilmesi de 1 ayı bulur heralde! 1 ay boyunca urun tedarik surecindeydi nasilsa! Bu nasil bir is anlayisi hala anlamis degilim... Musteri memnuniyeti \"0\"...

 • Sinem K.
  24 Mayıs
  12:45

  satin aldigim urunle ilgili sikayette bulundum ona bile geri donus yapilmadi! Elinizde olmayan urunu var gosterip nasil satarsiniz bu nasil is anlayisi? 20 gundur Bin tane subesi bulunan desa\'dan tedarik edilemedi bi turlu!

 • 22 Mayıs
  13:57

  Sayın üyemiz;

  Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Teslimat işlemlerinize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi