1v1y.com Tadilat Polemiği!

Yeliz Ö. |

Hotiç marka bot elime ulaştıktan 2 gün sonra fermuarı bozuldu. Hotiç kurucu firmamız olduğu için mağazalarımız destek verebilir dediler, İzmir'deki hiçbir mağaza değişim veya tadilat yapmadı. Ürünü 1v1y'ye gönderdim ve cevap olarak bu maili aldım ''67838***numaralı siparişinizin iadesi 08.12.2015 tarihinde tarafımıza ulaşmıştır. Ürününüzün tarafımıza ulaşmasını takiben değerlendirme süreci 30 gün içerisinde tamamlanmakta olup, tarafınıza bilgi iletiminde bulunulmaktadır. '' bugün 20 Ocak, ürünü almalarından itibaren 43 gün geçti. Daha ürünü gönderemiyorlar. Hotiç fermuarın aynısının olmadığını söylemiş, ürün eğer elime gelirse nasıl geleceği de şu an meçhul!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeliz Ö.
  21 Ocak
  11:23

  Sıfır ürün için kargo takip No.. bekliyorum. Mevzunun 45 gün sürmesine sebep olduğunuz için bunu telafi etmek zorundasınız. Durup durup aynı mailleri atmak ne yazıkk i müşteri memnuniyeti sağlamıyor!
  Firmanız ile geçen yıl yaşadığım sorundan sonra yeniden alışveriş yapmam için resmen yalvardınız. Sonuç ortada!

 • Yeliz Ö.
  20 Ocak
  14:28

  Detaylı dediğiniz bilgi aynı şeyleri tekrar tekrar söylemek. Ben laf değil aksiyon bekliyorum. Acilen tarafıma yeni sıfır ürün kargolansın

 • 20 Ocak
  12:10

  Sayın Yeliz A.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi