1v1y.com Sorumsuzluk!

Simge D. |

2 kez bu siteden ayakkabı siparişi verdim ve nedenini bilmediğim durumlardan dolayı ikisi de iptal edildi. Bu nasıl bir durum anlamıyorum. Eğer stoklarınızda ürün yoksa bunu satışa sunmak nasıl bir mantıktır? Böyle boş vermişlik görmedim ben. Ürünün gönderilmediğine onu geçtim neden gönderilmediğine dair bilgiye ulaşmak için bile ekstra çabalamak gerekiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Simge D.
  07 Nisan
  15:50

  Şuan bu söyledikleriniz benim şikayetimle çok alakasız. Ben ürünün bana teslim edilmemesinden yakınmaktayım. Geç gelmesi değil hiç gelmemiş olması benim için sorun. Neticede iki ürün için de para ödedim ama elime hiçbir şey geçmedi.

 • 05 Nisan
  10:30

  Sayın üyemiz;

  "Günün Fırsatları" bölümü üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz ise satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takiben, ortalama 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

  527602 numaralı siparişinizin yer aldığı kampanya 18.03.2013 tarihinde 23:59'da sona ermiş olup, siparişinizde yer alan ürünün Yurtiçi Kargo'ya teslim edileceği tahmini zaman aralığı ise 21 - 27 Mart 2013’tür.

  Tedariğinde yaşanan aksama sebebi ile sizi daha fazla bekletmemek adına siparişinizin ücret iadesi işlemleri başlatılmış olup, geri ödemeniz ise 01.04.2013 tarihinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilmiştir.

  Siparişinizin tedarik ve geri ödeme işlemlerine dair tüm detaylar ise 02.04.2013 tarihinde üyeliğinize kayıtlı e-posta adresinize iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi