1v1y.com Siparişimi Teslim Etmedi

Çiğdem O. |

1v1y.com adlı internet sitesinden hediye amaçlı 6 şubat teslim tarihli ürün halen teslim edilmedi. Durumu ben takip edip öğrenmek zorunda kalıyorum. Telefon edip durumu soruyorum ama tatmin edici bir cevap yok. Ürün nerede cevap yok şikayetçiyim. Bana çözüm ile dönün diyorum. Yine cevap yok. Başka bir cevap yok. Telefona çıkan Ş*** isimli bayan sürekli başa sarıp aynı şeyi tekrar ediyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem O.
  12 Şubat
  14:29

  Müşteri hizmetlerinde çalışan şebnem isimli kişi mevcut şikâyetimi 5 katına çıkarttı sorunum çözmedi yetkili kişiye aktarmadı bu da yetmedi hangi cüretle yapabiliyorsa herhangi bir haklı sebebi olmamasına rağmen telefonu yüzüme kapattı !!!

  bu nasıl bir kurumdur!
  çok acil cevap bekliyorum

 • Çiğdem O.
  11 Şubat
  12:57

  inceleme yapacaklarını ve geri bildirimde bulunacağına dair bir telefon aldım . Ama hala net bir bilgi alamadım. Sabah mutlu müşteri hatlarını aradım ama yine standart cevaplar ürün nerde ne zaman teslim edilecek bu sorular hala muallak ...

 • 08 Şubat
  13:15

  Sayın Çiğdem O.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile/üzerinden gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi