01 Şubat 2014

1v1y.com Siparişim Elime Ulaşmadı.

9174** numaralı siparişim 1v1y.com tarafından tedarik süresi dolmasına ve hatta 3 gün geçmesine rağmen hala gönderilmedi.

Cemal 83 Okunma

Cevaplar

  • Cemal 03 Şubat 2014

    Ben sizi her gün aramktan bıktım.Siz aynı cevabı vermekten bıkmadınız.30/01/2014 tarihinde yaptığımız konuşmada 31/01/2014 de ürünü göndereceğinizi söylediniz.Ancak sözünüzün eri olmadığınız ortaya çıktı.Daha sonraki konuşmamızda yine aynı şeyi yaptınız ve yine göndermediniz.Söz vermek bir firma için bu kadar değersiz demek ki.Kopyala yapıştır yaparak mail atan arkadaşlara sesleniyorum yukarıda bilginize sunulmuştur denilen mailin içeriğinde ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ den başka hiç bir şey yazmıyor.Telefon ses kayıtlarını sabrını sınadığınız müşterilerinize bir silah olarak kullanıyorsunuz.Sizden 2 defa ses kayıtlarını yani verdiğiniz sözleri rica ettim ancak değil göndermek cevap verme tenezzülünde bile bulunmadınız. Sizin o ses kayıtlarını tutmanızın tek amacı müşteri eğer size kötü bir laf söylerse onu müşteri aleyhinde delil olarak kullanmak. Allah bir daha elinize düşürmesin. Her mailde dediğiniz gibi ''ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM''.

  • 1v1y.com Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Cemal M.; Üyeliğinize kayıtlı e-posta adresinize sipariş detaylarınıza dair bilgilendirme sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, kontrol etmenizi rica ederiz. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön