16 Şubat 2013

1v1y.com Siparişi İptal Etmeyip Mağdur Ediyorlar!

"Kampanya süresi içerisinde" iptal ettiğim siparişin ilk iptal kaydını alamamış yetersiz müşteri hizmetleri, kampanyanın son günü aradım tesadüfen ne oldu iptalim diye, "iptal edilmemiş iptal kaydını şimdi giriyoruz" dediler. Aradan bir kaç gün geçti tekrar akıbet sormak için aradığımda ise hala iptal edemediklerini öğrendim! tekrar iptal etmeye çalıştılar.

Böyle saç baş yoldurtan bir süreç; [email protected] ye mailler, müşteri hizmetlerine telefonlar vs. ne çare! sipariş tabi ki kapıma geldi, kapıdan iade ettim. Artık söylenecek söz bırakmadılar. Hala paramı zapt edip, oyun oynar gibi iş yapıyorlar. Gerçekten ilk ve son alışverişim oldu. Maddi manevi şikayetçiyim.

İlknur 68 Okunma

Cevaplar

  • İlknur22 Şubat 2013

    yaptığınız hatanın üstünü nasıl da örtüyorsunuz! ben size ürünü kampanya süresi içinde iptal ettiğimden ve günlerce bu iptali gerçekleştirememenizden, sanki kampanya bittikten sonra iptal edilen ürünmüş gibi muamele yapıp bu şekilde hatalı işler yürütmenizden bahsedip şikayet ediyorum; siz ise bana tedarik işlemi tamamlandığından ve kapıdan iade ettiğinizden iptal işleminiz alınmıştır vs. diyorsunuz. halbuki ben bu iptal işlemini siparişi verdiğim ilk günden beri gerçekleştirmeye çalışmıştım. işte en önemli eksikliğin bu 1v1y, sorunu çözmeye çalışmayı bırak, sorunun ne olduğunu anlamıyorsun.

  • 1v1y.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın üyemiz; 470762 numaralı siparişinizin tedarik işlemleri tamamlanarak Yurtiçi Kargo'ya teslim edildiğinden iptal işlemleriniz tamamlanamamıştır. Ürünü kapıda teslim almamanızı takiben siparişiniz 18.02.2013 tarihinde depomuza geri dönmüş ve talebiniz üzerine iade işlemine alınmıştır. Siparişinizin iade işlemleri tamamlanmış olup, geri ödemeniz ise 72 saat içerisinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilecektir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta yine otomatik olarak gönderilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

  • İlknur18 Şubat 2013

    Söz konusu iptal işlemim kampanya süresi içerisinde gerçekleşmesine rağmen bir türlü iptal edilemediği gibi, kartımdan bunun parasını iki kere çekmişler. Durumu farkettiğim gibi destek birimlerine ekran görüntüleri ile beraber mail attım. İki kere çekilen paramın bir tanesini iade ettiler. Fakat iptal ettiğim ürün kapıma geldi. Şimdi ise onun iadesi ile uğraşıyorum. defalarca kampanya süresi içinde iptal ettim, olmadı. Nasıl bir sistemdir ki, basit bir iptal kaydı alınamıyor? tüm bunlara nasıl bir açıklama yapacaksınız inanın merak içerisindeyim. çünkü müşteri hizmetleriniz iki kelimeyi, iki bilgiyi bir araya getirip bana cevap veremiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön