Metin İ. Teşekkür Mesajı

1v1y.com Müşteri Hizmetlerinden arayıp konu hakkındaki özürlerini ve ürünü tedarik ettiklerini bildirdiler.
Teşekkürler.

1v1y.com Sipariş İadesi!

Metin İ. |

1v1y.com' dan aldığım Hotiç bayan ayakkabısının biri 37, diğeri 38 no. gönderildi. Geri gönderip 38 numarasının gönderilmesi gerektiğini bildirdim. Fakat kampanyanın bitmiş ve stokta olmadığı belirtilip para iadesi olarak yaklaşık 1 hafta sonra geri döndüler. Düşündürücü olan ise bu süreç içerisinde kampanyanın tekrar açılması ve ürünün 38 numaranın stoklarda görünmesiydi. Bunu da firmaya sorduğumda ise, 'e bu farklı bir kampanya olduğu için buradan değişimi yapamıyoruz' oldu. Ben tüketici olarak mazeretleri bilmem, ürün elime ulaşmış mı, firma bunun için çaba harcamış mı onunla ilgilenirim. Dolayısıyla firmanın hiçbir çaba içerisine girmeden para iadesi yapması tüketici memnuniyetini sıfırlamıştır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin İ.
  27 Mart
  11:30

  1v1y.com Müşteri Hizmetlerinden arayıp konu hakkındaki özürlerini ve ürünü tedarik ettiklerini bildirdiler.
  Teşekkürler.

 • 19 Mart
  14:50

  Sayın Metin İ.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi