05 Eylül 2013

1v1y.com Satın Aldığım Ürünlerden Birini Yollamadılar!

14. 08. 2013 tarihinde almış olduğum iki adet üründen, bir tanesi ayın 28'inde göndermiş oldukları kargodan çıkmadı. Ürünün eksik olduğu belirtmiş olmama rağmen, ürünlerin tam olarak bana gönderildiğini ve eğer gerçekten böyle bir durum var ise kargoyu aldığım esnada tutanak tutturmam gerektiğini belirttiler.

Göndermiş oldukları kargo kutusundan bir ürün çıkmış olması diğer ürünü bir sonraki kargo ile gönderecekleri anlamına gelebilir diye düşünerek tutanak tutturma işlemini yapmamıştım. Bu durumda göndermiş oldukları 2 ürün yerine benim elime 1 ürün geçti ve parası da firmaya kaldı. Mağduriyetimin giderilmesi için ise 1v1y. com firması hiç bir şey yapmadı.

Bilge 74 Okunma

Cevaplar

  • Bilge 05 Eylül 2013

    Bir kargo yollanırken tüm ürünlerin o kargo kutusunda olup olmayacağı benim bilmem gereken bir durum değildir. Sonuç olarak ürünlerden biri erken diğeri geç temin edilebilir farklı kargolarda gönderilebilir. Ben kutuyu teslim aldığımda kutuda herhangi bir yıpranma ve açılma söz konusu değildi. Bu durumda paketlenme esnasında eksik ürün konulmuş olduğu anlamına gelir. Kutu eğer hasarlı olsaydı o zaman tutanak tuttururdum. Göndermemiş olduğunuz bir ürün için benden para almış durumdasınız.

  • 1v1y.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın üyemiz; Tarafınıza ulaştırılan paketin üzerinde de yer aldığı üzere; kargo teslimat formlarını imzalamanız, siparişlerinizi eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir. Bu nedenle, kargonuzu teslim aldığınıza dair belgeleri imzaladıktan hemen sonra, kargo sipariş görevlisi henüz yanınızdayken, sipariş kolisinin içeriğinin faturanızda belirtilen içerikle aynı olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Kargonuzun açık ya da hasarlı gelmesi durumunda kargoyu teslim almayınız. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön