1v1y.com Paramı İade Etmiyorlar!

Gizem C. |

1v1y.com'dan ** saat aldım ve ürünü gelir gelmez geri gönderdim, beni hiç bir şekilde aramayıp ürünümle ilgili bilgi vermediler. Paramın 10 iş günü içinde iade edilmesini bekledim ve aradım 30 gün sonra ödeme yapacaklarını söylediler.

Bu nasıl bir paraya el koymadır,sözleşmede 10 günde iade edeceklerini yazıp aradığımda 30 gün sonra diyorlar. Bu nasıl bir firma, nasıl bir müşteri anlaşıyı,müşteri hattını aradığımda bana hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Aksine tuhaf konuştu karşımdaki şahıs,ben biran önce paramı geri istemekteyim, kendi paramı istemek en doğal hakkım,gereğinin yapılmasını rica ederim

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  11:09

  Sayın üyemiz;

  659096 numaralı siparişinizde yer alan ürünün 250 TL ve üzeri olması sebebiyle iadenin tamamlanabilmesi adına tedarikçi firmamızın da kontrolünden geçmesi gerektiğinden, standart iade prosedürümüzden farklı olarak, yine tarafınıza bilgisi verilerek, iadeniz 30 gün içinde tamamlanacak ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderilecektir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta yine otomatik olarak gönderilmektedir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi