Emel T. Teşekkür Mesajı

Merhaba değerli yetkililer;
sizin sayenizde problemimi çözdüm. Teşekkür ederim....

1v1y.com Para İadesini Yapmıyor.

Emel T. |

1v1y.com'dan 27.08.2014 tarihinde sipariş ettiğim ürünü alamama rağmen hesabımdan 4 defa 70 TL çekildi. Hesap kartımdan çekilen ücretin en geç 72 saat içinde yansıtılacağını belirten mail aldım. Olayın olduğu tarih 27.08.2014 ve hala param yatırılmadı.

Çağrı merkezini aradığımda parayı yatırdıklarını söylediler ancak hesabımda görülmediğinden, ödediğinize dair bir belge verin ki bankama itirazımı yapayım dediğimde "bankanıza harcamaya itiraz edin" gibi konuyla alakasız bozulmuş plak gibi aynı cevabı agresif bir şekilde vermektedirler.

Para hesabıma hala yatmadığı için dün Tüketici İl Hakem Heyetine başvurdum. Sonrasında da bu firma hakkında tüm yasal haklarımı kullanmaya devam edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emel T.
  15 Eylül
  10:34

  şikayetvar.com sayesinde sorunum çözüldü. çok teşekkür ederim...

 • Emel T.
  14 Eylül
  17:43

  Merhaba değerli yetkililer;
  sizin sayenizde problemimi çözdüm. Teşekkür ederim....

 • Emel T.
  05 Eylül
  19:24

  Bana parayı yatırdıklarına ilişkin bir görüntüyü (niteliği tartışmalı belge) mail yoluyla göndereceklerini, bu belgeyle bankamda ödemenin yapıldığına ilişkin kontrollerimi yapabileceğimi söylediler. bugun bu ( hukuki niteliği tartışmalı!)görüntünün ulaşmaması halinde pazartesi günü mailime mutlaka yollayacaklarmış (bugün yollasalar şaşardım!). 1v1y.com sitesi görüşmemizi doğal olarak kayıt altına aldı ben de müşteri temsilcilerinin ne kadar küstah, kaba ve "müşterinin başına ne gelmiş?" "müşterinin memnuniyetinden "bana ne der!""gibi tavırlarını ve o görüntü dedikleri belgenin gönderilecegini ispat edebilmek adına bu görüşmemizi kayıt altına aldım. Bekliyorum param ne zaman yatacak???

 • 05 Eylül
  18:03

  Sayın Emel T.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi