20 Eylül 2013

1v1y.com Ne Ürün Tedarik Edebiliyor Nede İletişim Kurulabiliyor!

1v1y.com'dan 5 Eylülde yapmış olduğum 7400744 numaralı alışverişimin teslimat süresi için
12-15 Eylül tarihleri öngörülmüştü. Şuan sipariş bilgilerine baktığımda hala tedarik sürecinde görünüyor ve teslimat tarihi 12-15 Eylül olarak görünüyor.

Herhangi bir bilgilendirme yapılmaması ile birlikte atmış olduğum 2 maile de cevap alamadım. İnternetten alışveriş yapabilmek için öncelikle siteye güven duymak gerekir ancak göstermiş olduğunuz yetersizlik ve ilgisizlikle bu konuda ne kadar başarılı olmuş olduğunuzu gösterdiniz!

Kübra 98 Okunma

Cevaplar

  • Kübra 23 Eylül 2013

    Merhaba, Siparişin teslim tarihi 15 i olmasına rağmen 16 sında attığım maile cevap vermediniz. 20 sinde tekrar mail atmama rağmen tekrar cevap vermediniz. Ancak 20 sinde öğleden sonra buradaki ilanım yayınlandıktan sonra birkaç saat içinde beni aramaya karar verdiniz. Çok teşekkürler ilginiz için!!! Telefona cevap veremediğim için nasıl bir açıklama yapacaktınız bunu öğrenemedim. Ve 21 i sabahı kargomu ulaştırmışsınız. Çok teşekkürler hızlı geri dönüşünüz için!!! Kargom işyerine geldiği için bugün açabildim. Açtığımda gördüm ki siparişimde yer alan ürünlerden sadece birini göndermişsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünlerden diğerini tedarik edilemediğini, 5 günlük bir gecikme olduğu ve daha fazla bekletmemek adına, tedarik edilemeyen ürünü iptal edilerek ücretinin geri ödendiğini öğrendim. Çok teşekkürler pratik çözümleriniz için!!! Sitenizde yer alan ve stoğu var dediğiniz ürünün nasıl tedarik edilemediğini anlayamıyorum. Nasıl bir çalışma politikanız var bilemiyorum ama tedarik ile ilgili kim yetkili ise yada anlaşma yaptığınız kurumlar kim ise bunlarla ilgili bir değerlendirme yapmanız yararlı olacaktır. Benim ısrarla sorgulamam üzerine sus payı vermek, konuyu kapatmak için bulduğunuz çözüm yoluna hayran olmamak mümkün değil. Beni daha fazla bekletmemek için satın almış olduğum ürünü bana sormadan neden iptal ediyorsunuz. Zaten mağdur etmişsiniz beni, "ilgi göstermeyi" konuyu tamamen kapatmanız olarak algılamanız çok hoş!! Bana sorabilir üründe bir gecikme olacak diyerek bi süre daha bekleyip bekleyemeyeceğimi sorabilirdiniz. Yada 2 kargo yapabilir ürünleri ayrı ayrı da yollayabilirdiniz. Tedarik yetersizliğiniz ile birlikte isminiz daha bir anlam kazanmış oldu. Gerçekten bir var bir yok!!! İyi çalışmalar!!!

  • 1v1y.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın üyemiz; Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Teslimat işlemlerinize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön