1v1y.com Müşteri Temsilcilerinin Birbirinden Bile Haberi Yok!

Nazmi Y. |

24.03.2014 tarihli 706****** no.lu siparişimin 05.04 son teslim tarihiydi, fakat o gün arandım ve teslimatta gecikme olacağını ama gün içinde kargolanacağını belirtti M**** bey'den öğrendim sorun olmaz dedim bu kadar bekledim zaten, fakat ertesi gün aradım durum öğrenmek için T**** Hanım ürünün farklı problemlerden geciktiğini belirtti, size dönüş yapılacak dedi ve birkaç saat sonra H**** Hanım tarafından arandım bu kezde ürünün para iadesi yapılmıştır demek için, ben özellikle belirttim para iadesi yerine ürünü beklediğimi 2 hafta olmuş ve ürünü 3 ayrı e -ticaret sitesinde varken ben 1v1y'den yana tercihimi kullandım şu an istediğim ürün stoklarda kalmadı bu kez. Ben şu an ne anladım bu işten? Tekrar mağduriyet giderilsin diye T**** Hanım ile görüştüğümde sorunun benim siparişimden kaynaklı olduğunu belirtti istisnai bir durummuş. Ama departmanları bana tekrar dönecekmiş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  10:08

  Sayın Nazmi Y.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi