1v1y.com İstediğim Ürünün Rengi Farklı.

Uğur İ. |

05.05.2016 tarihinde 7*** no.lu sipariş verdim. Superga siparişiydi istediğim ayakkabının rengi açık bej ayakkabı bir geldi yeşil ve msg kargoyla geri yolladım değişim için. Müşteri temsilcileri bana 10 iş günü içinde değerlendirilir diyor böyle bir saçmalık yok.Bir daha asla buradan sipariş verip alışveriş yapmam 1000 pişman oldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur İ.
  12 Mayıs
  15:15

  Ben hayatımda bu kadar kötü bi site görmedim... Birkere alışveriş yaptım sorun yok... İkinci alışverişimde Bej Rengi Superga Alıyım Dedim Ayakkabı Yeşil Geldi Şikayet Ettim Geri Yolladım... Mailime Bu Ayakkabıyımı İstiyosunuz? Niye Fotoğraf Attılar Evet Dedim... Tamam Bunu Yolluyoruz Dediler... 2 Gün Sonra Ayakkabı Bi Geldi Yine Yeşil... Paramla Rezil Oldum Resmen En Son İade Ettim bir de Ücret İadesi 10 Günde Oluyor Uzak Durun... !

 • Uğur İ.
  11 Mayıs
  15:59

  Siparişimi iptal ettiler tekrar sipariş verin dediler ayakkabı bi geldi yine bej yerine yeşil... .Bu siteden asla ama asla bir şey almayın lanet olsun... !

 • Uğur İ.
  09 Mayıs
  15:50

  Sorun için görüşüldü gereken yapılacağı ve 2 gün içinde halledileceği söylendi Yeliz Hanım Tarafından Bakalım Sözlerine Sadık Olup Doğru Ürünü gönderecekler mi... Eğer istediğim ürün sorunsuz doğru şekilde yollanırsa teşekkür ederim zaten buradan.

 • 09 Mayıs
  14:18

  Sayın Uğur İ.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi