Rabia B. Teşekkür Mesajı

Firma bana geri döndü ve talebimi farklı bir şekilde yerine getirdi. Tesekkurlerimi iletiyorum. Bu kadar hızlı olacagini dusunmemstim.

1v1y.com İndirim Diye İnsanları Yanıltmak!

Rabia B. |

İnsanlar alışveriş sitelerine daha ucuza alışveriş yapabilmek için giriyor aslında en başta her şey ucuz gözüküyor ve balıklama atlıyoruz. Ben 1v1y sitesinden Solfera markalı bileklik aldım ve asıl fiyatları çok pahalıydı. İndirimdeki halleri de orta halliydi. Bileklikler elime ulaştıktan sonra marka ile ilgili araştırma yapıyordum ve gördüm ki bilekliklerin asıl fiyatları 1v1y de ki indirimli fiyatlardan bile düşük ve ben kesinlikle fazla fazla para ödemiş oldum.

Bu şikayeti yazmamdaki amaç insanlar alışveriş yapmadan önce markaların asıl sitelerine girip fiyat araştırması yapmalarını istemem. Haklı olduğumu bildiğim içinde fazladan ödemiş olduğum 20 liranın hesabıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  17:38

  Sayın Rabia B.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi

 • Rabia B.
  13 Şubat
  17:38

  Firma bana geri döndü ve talebimi farklı bir şekilde yerine getirdi. Tesekkurlerimi iletiyorum. Bu kadar hızlı olacagini dusunmemstim.