1v1y.com İade Ücretim Ödenmiyor.

Hatice Ö. |

3 Nisan 2015 tarihinde 1v1y.com'dan 2 al 1 öde kampanyasından çanta alışverişi yaptım kargoya verilme tarihi geçti hala sistemde kargoya verildi yazmıyor. Ertesi gün aradığımda aldığım çantalardan birinin tedarik edilemeyeceği bildirildi sonrada e-mail attılar bana. Ücretini de bir süre sonra yatırdılar diğer çanta yerine de başkasına ait ürünler çıktı. Firmaya durumu bildirdim onlarda kargo görevlilerine evimden kargoyu aldırdılar. MNG Kargo Karsan karaman şubede 20 Nisan da kargoyu asıl sahibine göndermiş bana öyle bilgi ve takip numarası verdiler. Diğer çanta siparişini de iptal ettim bu durumda ama hala paramı yatırmadılar. Her aradığımda beklememi söylüyorlar başka da bilgi vermiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice Ö.
  11 Mayıs
  11:00

  İyi günler salı günü beri aradınız ve özürler dileyip hızlı bir şekilde konu ile ilgileneceğinizi aktardınız ama hala ücretim ödenmedi 1 ay 7 gündür paramı kullanıpta neden iade etmediğinizin nasıl bir açıklaması var acaba

 • 05 Mayıs
  15:43

  Sayın Hatice Ö.

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi