09 Ağustos 2017

1v1y.com İade Süresi!

1v1y firmasından 7881187 numaralı siparişimle almış olduğum 2 adet saati iade ettim. Firma iademi 1 ila 30 gün içinde yapacağını çünkü ilgili firma tarafından ancak o süreçte iade yapılacağını söylüyor. Ben saatleri 1v1y'den aldım. Diğer aracı firma neden beni bağlıyor. Başka firma ile muhatap olmak isteseydim onlardan alırdım. Benim satış sözleşmem 1v1y ile. Tüketici kanunun hangi maddesine dayandırıyorlar merak ediyorum. Aklı başında biri açıklasın bunu. İade işlemlerinin hemen tamamlanması ve hemen üyeliğimin de iptal edilmesini istiyorum. E-ticareti bu ülkede bir tek firma düzgün yapıyor.

Betül 960 Okunma

Cevaplar

  • Betül12 Ağustos 2017

    Benim telefonum 24 saat açık, isteyen gayet rahat ulaşabiliyor. Detaylı bilgi verecek bir durum yok ortada 6502 Sayılı Kanundan doğan haklarımı istiyorum. Durum bu kadar basit. Ben sizden almış olduğum ve size iade ettiğim ürünlerim bedeli olan 614,11 TL 'nin aynı şekilde iadesini istiyorum. Sizin aracı firma ile olan ilişkinin yasal olarak beni bağlamıyor. O sizin probleminiz. Yasanın 43. maddesi size 10 gün süre tanıyor. 10 gün sonra ücret iadem yapılmamış olursa yasal faizleri le talep etmek için firmanızı dava edeceğim.

  • 1v1y.com Temsilcisi09 Ağustos 2017

    Sayın Betül Ç.; Talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgileri paylaşmak adına üyeliğinize kayıtlı telefon numaranızdan size ulaşamıyoruz. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön