11 Şubat 2015

1v1y.com Garantiye Giden Ürünü Bir Türlü Teslim Edemediler.

Garanti kapsamındaki ayakkabım yırtıldığı için garantiye gönderdim, kullanıcı hatası olduğunu söylediler, ürünün tekrar bana gönderileceğini söylediler ama gelmedi. Aradığımda ürünü bana 3 defa gönderdiklerini tekrar kendilerine döndüğünü söylediler ama beni arayan olmadı.

Sonra Ş*** hanımla 2 Şubat'ta konuştum bana kargonun 5-6 şubatta geleceğini söyledi ama gelmedi,10 şubatta M***beyle görüştüm, Ş*** hanım ürünü kargoya bile vermemiş, üstüne M*** bey beni yarım saat hatta unuttu.

Sonuç olarak 30 iş günü çoktan doldu ve ben para iademi istediğimde böyle bir şey olamayacağını söylediler, şirketi tüketici mahkemesine, M*** beyi mahkemeye vereceğim.

Mirayumut 1.647 Okunma

Cevaplar

  • Mirayumut'un Teşekkür Mesajı17 Kasım 2015

    Teşekkür ederim

  • 1v1y.com Temsilcisi11 Şubat 2015

    Sayın Miray K.; Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön