Serkan G. Teşekkür Mesajı

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

1v1y.com Elinde Olmayan Ürünlerin Satışı!

Serkan G. |

1v1y.com üzerinden sipariş verdiğim ayakkabım tedarik sürecinde gösterildi 2 hafta bekledikten sonra son gün olan 5 Mayıs akşamı bir mail alıyorum ürün tedarik edilememiştir para iadesi yapılacaktır diye.

Elinde olmayan ürünlerin satışını yapan bu e-ticaret sitesi hem 2 hafta boş yere bekletiyor hem de son gün dalga geçermiş gibi tedarik edemedik diyor. Lütfen elinizde olmayan ürünleri sitenizde varmış gibi göstermeyin.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan G.
  12 Temmuz
  17:25

  İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

 • Serkan G.
  06 Haziran
  17:21

  Tedarik sürecinde yaşanan soruna istinaden firma ile görüştüm ve kendileri Tedarikci Firma ile görüşüp aynı ürünü temin etmeye çalışacaklarını belirttiler. Aradan 1 hafta geçti ve ürün sorunsuz bir şekilde sepete eklendi ödeme yaptıktan sonra ertesi gün elime ulaştı. Yardımları için teşekkür ederim.

 • 06 Mayıs
  12:23

  Sayın Serkan G.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi