1v1y.com Eksik Sipariş ve Uzayan Teslimat Süresi.

Özge Ö. |

1v1y.com adlı siteden 18.04.015 tarihinde hafta sonu kampanyası ile bir alana bir bedava olarak aldığım ürünlerin teslimat tarihi 24-30 Nisan olarak belirtilmesine rağmen defalarca aramalarım sonucu (gecikmeyle ilgili bir bilgi vermedikleri için) ürünün bir tanesinin eksik olduğunu ve temini için beklediklerini öğrendim.

Temin edemedikleri ürünü niye satıyorlarsa. Yine aradan 1 hafta geçti bu sefer eksik para iadesi ile özellikle bir alana bir bedava olarak aldığım 4 üründen üçünün onayım ve bilgim olmadan kargoya verildiğini aramalarım sonucu öğrendim, diğer ürün temin edilememiş. Kısacası alışveriş eziyete dönüştü, bende tüm siparişimin iptalini talep ettim, bakalım param ne zamana iade olur.

Etiketler :

Eksik Ürün Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  14:57

  Sayın Özge Ö.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi