31 Ekim 2014

1v1y.com Defolu Ürün Gönderdi.

1v1y.com.com dan Derimod Deri marka aldığım botları bugün MNG Kargo'nun dağıtım aracı olmaması nedeniyle kendim gidip aldım. Ürünün sol tekinin burun kısmında belirsiz bir çizik var. Her iki tarafın dil kısmının ayakkabıyla birleştiği bağcık kısmın altında kalan dikişte sol kısımda aşağı kadar inen bir dikiş varken sağ kısımında aynı dikiş yok.

Sağ tekin bağcık kısmında ütü yanığı gibi bir iz var ve bağcık kısmının altında kalan yerde ayakkabı üzerine işlemiş dikiş izi ile beraber yanık izi var. Ve her iki tekte genel anlamda renk dalgalanması olduğu gibi süette deforme var. Ve ayakkabı kalıbı çok büyük. Müşteri hizmetleri değişim yapabileceklerini söyledi ki buna zerre inanmıyorum. Fotoğraflar var.

Kazım 1.076 Okunma

Cevaplar

  • Kazım'ın Teşekkür Mesajı03 Kasım 2014

    Öncelikle sikayetvar.com' a teşekkürler. Firmalar doğrudan kendilerine gelen mesajlar yerine sikayetvar.com'un mesajlarına daha dikkat ediyor. Ayrıca 1V1Y.com'a ve çözüm süreci için görevlendirdiği seyma hanıma teşekkürler. Çözüm süreci için iade talebimi en yakın zamanda gerçekleştireleceği söylendi. Müşteri olarak kontrol ve paketleme işleminin daha iyi yapılmasını temenni ederim. Mazur görünüz ki, güven zedeleniyor. Ayrıca iadem bu gün firmanın eline ulaşacak geri ödemenin ne kadar süreçte yapıldığına dair bilgiyide buraya ekleyeceğim. Teşekkürler.

  • 1v1y.com Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Kazım İ.; Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön